Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Kalem Kaşeler

Kaşe Çeşitleri

Şirketlerin, kurum ve derneklerin resmi imzaları olan kaşeler, farklı şekillerde ve amaçlara hizmet için kullanılabilir. Resmi işlemler sırasında aranan ve kesinlikle imza ile birlikte bulunması gereken bu ürünler, artık hızlı bir şekilde online olarak da işlem alabileceğiniz ürünlerdir. Özellikleri itibari ile farklılık gösterirler. Sizler de işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak adına, yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz kalem kaşeler ya da cep kaşeler için hemen sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Kaşe işlemlerinizi en profesyonel şekilde, hızlı olarak çözümleyecek olan firmamız, dilediğiniz şekilde hazırladığınız ürünleri hazırlayarak size gönderecektir. Bu şekilde ihtiyacınıza uygun, işinizi görecek olan ürünü en uyun şartlar ile satın alabileceksiniz.


İşlemleri Kolaylaştıran Çözümler

İşlem kolaylığı, zaman kaybı olmadan sitemiz üzerinden yapılabilecektir. Bu eşsiz sistem sayesinde, modern ürünlerimizi ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Sizler için sunulan aktif ürünler içinde beklentilerinizi karşılayacak birçok ürün olduğunu hemen belirtmek isteriz. Farklı ölçülerde kalem kaşeler bunlardan sadece biridir. Pratik kullanım özellikleri olması nedeni ile firmaların tercihi olan bu ürünler, dışarıda çok işi olan, imza için işlem yapması gereken ve kaşe kullanan çalışanlar için idealdirler. Belirgin bir ergonomi sunan bu ürünler, kişileri büyük kaşe taşıma derdinden kurtaracaktır. Beklentileri doğru ve ideal şekilde karşılayan bu ürünler sayesinde sizler de rahat bir nefes alabilirsiniz. Etkin kullanım şekline sahip diğer ürünler ve detaylar için sitemizi gezebilirsiniz.


Farklı İşlem İçin Farklı Ürün

Özgün yapıya sahip farklı ürünler, modern mekanizmaları ile defalarca ve yıllarca kullanıma uygundurlar. Bu özel ürünler seçkin markaların ürünleridir. Özel olarak dizayn edilmiş, denenmiş ve Ar-Ge merkezlerinde geliştirilmiştir. Kullanıcı beklentilerine uygun tasarımları en farklı sonuçları en hızlı şekilde almanıza olanak sağlayacaklardır. Özellikle kalem kaşeler ve cep kaşeleri seçenek olarak seyahat eden personel için ideal ürünlerdir. Portatif ürünlerin yanı sıra, masanızdan hiç eksik olmaması gereken otomatik mekanizmaya sahip, özel mürekkepli, pratik kaşeler de sistemimizde satılmaktadır. İşlem yapmak için sitemizi ziyaret ederek, bu özel ürünlerden istediğiniz için anında işlem yapabilirsiniz. Beklentilerinizi en doğru şekilde karşılayacak olan tüm ürünlerimiz için sitemizde ufak bir gezinti yapabilirsiniz.

 

Marka: Sırdaş Ürün Kodu: kalem
KULLANIMA HAZIR KALEM KAŞESiparişinizdeki "Kaşe Metni ve Varsa Notunuz" kısmına istinaden tasarımınız yapılarak onayınız için,sipariş verirken belirttiğiniz mail adresinize gönderilmektedir.Gönderilen maildeki tasarım sizin için uygunsa "ONAYLIYORUM" yazarak cevaplamanız siparişi..
89,90TL Vergiler Hariç:89,90TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)